Diensten

Voor een uitgebreid scala aan reparatiewerk kunt u terecht bij de specialisten van ‘Man te huur’.
Hierbij kunt u onder andere denken aan de volgende klus voorbeelden:

- Het aandraaien., vastschroeven of vastspijkeren van alles wat u zichzelf kunt bedenken. Evenals het vervangen van rozetten of schakelaars
- Repareren van ramen en/of deuren en insnijden en/of monteren van sloten
- Professioneel schilderwerk. Niet enkel het verven, sausen of witten van muren en plafonds, maar ook voor het schilderen van deuren en kozijnen kunt u bij ons terecht
- Stuken van muren en/of plafonds
- Behangen, inclusief het verwijderen van oud behang
- Verrichten van tuinwerkzaamheden, als het monteren van een bouwpakket van een tuinhuis of schuur
- Verrichten van iedere soort kleine reparaties of werkzaamheden, als het in elkaar zetten van meubilair en het vervangen van kranen
- Aanleggen of vervangen van leidingen

‘Man te huur’ verricht niet enkel klein reparatiewerk, maar houdt zich ook bezig met grotere klussen, zoals het renoveren van bewoonde en onbewoonde panden.

Staat het reparatiewerk waar u een specialist voor nodig heeft niet tussen de genoemde klussen?
Schroom niet contact op te nemen met ons bedrijf.
Bovenstaande is enkel een opsomming van klus voorbeelden, wellicht kunnen wij u als nog van dienst zijn.

U kunt ons ook vinden op:

Amsterdam klusbedrijf amsterdamklusbedrijf.nl
Bedrijf bedrijf.pro
Binnen schilder bedrijf binnenschilder-bedrijf.nl
Binnen schildersbedrijf binnen-schildersbedrijf.nl
Delft schildersbedrijf delft-schildersbedrijf.nl
Den Haag klusbedrijf denhaagklusbedrijf.nl
Den Haag schildersbedrijf denhaagschildersbedrijf.nl
Den Haag schilders bedrijf den-haag-schildersbedrijf.nl
Klusbedrijf klusbedrijf.pro
Klusbedrijf klusbedrijf.site
Klusbedrijf Den Haag klusbedrijf-den-haag.nl
Klus bedrijf Den Haag klusbedrijfdenhaag.nu
Klusbedrijf in Amsterdam klusbedrijfinamsterdam.nl
Klusbedrijf in Den Haag klusbedrijfindenhaag.nl
Klusbedrijf-nl klusbedrijf-nl.nl
Klusbedrijf Nootdorp klusbedrijf-nootdorp.nl
Klusbedrijf Rijswijk klusbedrijf-rijswijk.nl
Klusbedrijf Wassenaar klusbedrijf-wassenaar.nl
Klusbedrijf Ypenburg klusbedrijf-ypenburg.nl
Klussen bedrif Den Haag klussenbedrifdenhaag.nl
Leiden klusbedrijf leidenklusbedrijf.nl
Leiden Schildersbedrijf leiden-schildersbedrijf.nl
Man te huur mantehuur.nl
Remont remont.nl
Schildersbedrijf schildersbedrijf.pro
Schildersbedrijf binnen schildersbedrijf-binnen.nl
Schildersbedrijf Den Haag schildersbedrijf-den-haag.nl
Schildersbedrijf Nootdorp schildersbedrijf-nootdorp.nl
Schildersbedrijf Rijswijk schildersbedrijf-rijswijk.nl
Schildersbedrijf Ypenburg schildersbedrijf-ypenburg.nl
Schilderwerk binnen schilderwerk-binnen.nl
Schilderwerk buiten schilderwerk-buiten.nl
Wassenaar schildersbedrijf wassenaar-schildersbedrijf.nl

Klusbedrijf

Klusbedrijf Amsterdam
Klusbedrijf Delft
Klusbedrijf Den Haag
Klusbedrijf Haarlem
Klusbedrijf Leiden
Klusbedrijf Leidschendam
Klusbedrijf Nootdorp
Klusbedrijf Pijnacker
Klusbedrijf Rijswijk
Klusbedrijf Rotterdam
Klusbedrijf Utrecht
Klusbedrijf Voorburg
Klusbedrijf Voorschoten
Klusbedrijf Wassenaar
Klusbedrijf Wateringen
Klusbedrijf Zoetermeer

Schildersbedrijf

Schildersbedrijf Amsterdam
Schildersbedrijf Delft
Schildersbedrijf Den Haag
Schildersbedrijf Haarlem
Schildersbedrijf Leiden
Schildersbedrijf Leidschendam
Schildersbedrijf Nootdorp
Schildersbedrijf Pijnacker
Schildersbedrijf Rijswijk
Schildersbedrijf Rotterdam
Schildersbedrijf Utrecht
Schildersbedrijf Voorburg
Schildersbedrijf Voorschoten
Schildersbedrijf Wassenaar
Schildersbedrijf Wateringen
Schildersbedrijf Zoetermeer

Loodgietersbedrijf

Loodgietersbedrijf Amsterdam
Loodgietersbedrijf Delft
Loodgietersbedrijf Den Haag
Loodgietersbedrijf Haarlem
Loodgietersbedrijf Leiden
Loodgietersbedrijf Leidschendam
Loodgietersbedrijf Nootdorp
Loodgietersbedrijf Pijnacker
Loodgietersbedrijf Rijswijk
Loodgietersbedrijf Rotterdam
Loodgietersbedrijf Utrecht
Loodgietersbedrijf Voorburg
Loodgietersbedrijf Voorschoten
Loodgietersbedrijf Wassenaar
Loodgietersbedrijf Wateringen
Loodgietersbedrijf Zoetermeer

Timmerbedrijf

Timmerbedrijf Amsterdam
Timmerbedrijf Delft
Timmerbedrijf Den Haag
Timmerbedrijf Haarlem
Timmerbedrijf Leiden
Timmerbedrijf Leidschendam
Timmerbedrijf Nootdorp
Timmerbedrijf Pijnacker
Timmerbedrijf Rijswijk
Timmerbedrijf Rotterdam
Timmerbedrijf Utrecht
Timmerbedrijf Voorburg
Timmerbedrijf Voorschoten
Timmerbedrijf Wassenaar
Timmerbedrijf Wateringen
Timmerbedrijf Zoetermeer

Tegelzettersbedrijf

Tegelzettersbedrijf Amsterdam
Tegelzettersbedrijf Delft
Tegelzettersbedrijf Den Haag
Tegelzettersbedrijf Haarlem
Tegelzettersbedrijf Leiden
Tegelzettersbedrijf Leidschendam
Tegelzettersbedrijf Nootdorp
Tegelzettersbedrijf Pijnacker
Tegelzettersbedrijf Rijswijk
Tegelzettersbedrijf Rotterdam
Tegelzettersbedrijf Utrecht
Tegelzettersbedrijf Voorburg
Tegelzettersbedrijf Voorschoten
Tegelzettersbedrijf Wassenaar
Tegelzettersbedrijf Wateringen
Tegelzettersbedrijf Zoetermeer

Elektricien

Elektricien Amsterdam
Elektricien Delft
Elektricien Den Haag
Elektricien Haarlem
Elektricien Leiden
Elektricien Leidschendam
Elektricien Nootdorp
Elektricien Pijnacker
Elektricien Rijswijk
Elektricien Rotterdam
Elektricien Utrecht
Elektricien Voorburg
Elektricien Voorschoten
Elektricien Wassenaar
Elektricien Wateringen
Elektricien Zoetermeer

Stukadoorsbedrijf

Stukadoorsbedrijf Amsterdam
Stukadoorsbedrijf Delft
Stukadoorsbedrijf Den Haag
Stukadoorsbedrijf Haarlem
Stukadoorsbedrijf Leiden
Stukadoorsbedrijf Leidschendam
Stukadoorsbedrijf Nootdorp
Stukadoorsbedrijf Pijnacker
Stukadoorsbedrijf Rijswijk
Stukadoorsbedrijf Rotterdam
Stukadoorsbedrijf Utrecht
Stukadoorsbedrijf Voorburg
Stukadoorsbedrijf Voorschoten
Stukadoorsbedrijf Wassenaar
Stukadoorsbedrijf Wateringen
Stukadoorsbedrijf Zoetermeer

Schoonmaakbedrijf

Schoonmaakbedrijf Amsterdam
Schoonmaakbedrijf Delft
Schoonmaakbedrijf Den Haag
Schoonmaakbedrijf Haarlem
Schoonmaakbedrijf Leiden
Schoonmaakbedrijf Leidschendam
Schoonmaakbedrijf Nootdorp
Schoonmaakbedrijf Pijnacker
Schoonmaakbedrijf Rijswijk
Schoonmaakbedrijf Rotterdam
Schoonmaakbedrijf Utrecht
Schoonmaakbedrijf Voorburg
Schoonmaakbedrijf Voorschoten
Schoonmaakbedrijf Wassenaar
Schoonmaakbedrijf Wateringen
Schoonmaakbedrijf Zoetermeer