• Schilderwerk

      Schilder werk


    • laminaatwerk

      laminaat werk


    • Installatiewerk

      Installatie werk


    • Tegelwerk

      Tegel werk


  • In tegenstelling tot de meeste klusbedrijven rekent Mantehuur.nl één vast tarief per uur voor alle meest voorkomende werkzaamheden. Uiteraard is het ook mogelijk op voorhand een offerte te maken voor de totale klus.

    Vast tarief per uur: €30,- (Exclusief BTW)
    Indien uw klus een verbouwing of renovatie betreft,valt het uurloon in de 21% BTW regeling.

    We rekent in de regio geen voorrijkosten.

Amsterdam klusbedrijf amsterdamklusbedrijf.nl
Bedrijf bedrijf.pro
Binnen schilder bedrijf binnenschilder-bedrijf.nl
Binnen schildersbedrijf binnen-schildersbedrijf.nl
Delft schildersbedrijf delft-schildersbedrijf.nl
Den Haag klusbedrijf denhaagklusbedrijf.nl
Den Haag schildersbedrijf denhaagschildersbedrijf.nl
Den Haag schilders bedrijf den-haag-schildersbedrijf.nl
Klusbedrijf klusbedrijf.online
Klusbedrijf klusbedrijf.pro
Klusbedrijf klusbedrijf.site
Klusbedrijf Den Haag klusbedrijf-den-haag.nl
Klus bedrijf Den Haag klusbedrijfdenhaag.nu
Klusbedrijf in Amsterdam klusbedrijfinamsterdam.nl
Klusbedrijf in Den Haag klusbedrijfindenhaag.nl
Klusbedrijf-nl klusbedrijf-nl.nl
Klusbedrijf Nootdorp klusbedrijf-nootdorp.nl
Klusbedrijf Rijswijk klusbedrijf-rijswijk.nl
Klusbedrijf Wassenaar klusbedrijf-wassenaar.nl
Klusbedrijf Ypenburg klusbedrijf-ypenburg.nl
Klussen bedrif Den Haag klussenbedrifdenhaag.nl
Leiden klusbedrijf leidenklusbedrijf.nl
Leiden Schildersbedrijf leiden-schildersbedrijf.nl
Man te huur mantehuur.nl
Remont remont.nl
Schildersbedrijf schildersbedrijf.pro
Schildersbedrijf binnen schildersbedrijf-binnen.nl
Schildersbedrijf Den Haag schildersbedrijf-den-haag.nl
Schildersbedrijf Nootdorp schildersbedrijf-nootdorp.nl
Schildersbedrijf Rijswijk schildersbedrijf-rijswijk.nl
Schildersbedrijf Ypenburg schildersbedrijf-ypenburg.nl
Schilderwerk binnen schilderwerk-binnen.nl
Schilderwerk buiten schilderwerk-buiten.nl
Wassenaar schildersbedrijf wassenaar-schildersbedrijf.nl